14 Eylül 2017

Almanca Tercüme

Türkiye’nin En Yetkin Almanca Tercüme Bürosu

Almanca Tercümanımız Noter Yeminlidir.

Almanca tercüme ülkemizde İngilizce tercüme hizmetlerinin ardından en fazla talep gören tercüme hizmetleri arasındaki önemini korumaya devam etmektedir. Almanca tercüme hizmetleri konusunda alanında uzman ekibimiz ile 2002 yılından bugüne size özel Almanca tercüme hizmetlerini bir araya getirmeye devam ediyoruz. Türkçe – Almanca tercüme ve Almanca – Türkçe olmak üzere günlük 1 milyon karakterlik almanca tercüme kapasitemiz ile Türkiye’nin Almanca çeviri hizmetlerinde en yoğun müşteri akışını gerçekleştiren tercüme bürosu olarak fark yaratmaya devam ediyoruz. Almanca tercüme hizmetleri günümüzde oldukça yoğun önem kazanmakla birlikte, bu alanda Türkiye’nin lider Almanca tercüme çözümlerini sizlere sunuyoruz.

 Almanca Cermen dilleri koluna bağlı bir dildir. Almanya, Avusturya, İsviçre, Lihtenştayn, Belçika ve Lüksemburg’da resmi dildir.

Dünya üzerinde yaklaşık 110 milyondan fazla insan Almanca konuşmaktadır. Aynı zamanda Avrupa Birliği’nin en çok konuşulan resmi dilidir.

Almanca tercüme hizmetlerimiz yazılı ve sözlü olmak üzere tüm alanları kapsar. Özellikle göçmenlik işlemleri için Almanca tercümeler oldukça önemlidir. Çünkü Almanya, Amerika Birleşik Devletleri’nin ardından en çok göç alan ikinci ülkedir.

Almanca tercümelerde ana dili Almanca olan tercümanlar ile çalışıyoruz. Bu sayede en kaliteli sonuçları müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Noter Onaylı Almanca Tercümeler İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Resmi evraklar için noter onaylı tercüme hizmetleri sunuyoruz. Almanca’dan istediğiniz dile gerçekleştirmekte olduğumuz profesyonel tercümelerde apostil tasdiki gibi işlemlerde gerçekleştirmekteyiz.

Belgelerinizi hangi ülkelerde kullanacağınızı bize söylemeniz yeterlidir. Ülke onay prosedürlerine göre tasdik işlemleri başlatıyoruz.

Almanca Sözlü Tercüme Hizmetleri

Ardıl ve ya simultane hangi türde sözlü tercüme desteğine ihtiyacınız varsa bize bildirmeniz yeterli. Kısa süre içerisinde gerçekleşecek olan organizasyonlardaki yerimizi alıyoruz. Simultane ve ardıl tercümelerde tercümanlar kada kaliteli ekipmanlar da önemlidir.

Uludağ Tercüme en kaliteli ekipmanlar ve yedek ekipmanlar ile düzenlenecek organizasyonlara katılım sağlayarak teknik aksaklıklar yaşanmasının önüne geçer.

Web Sitenizi Almanca’ya Çevirmek İster misiniz?

Artık istediğiniz ülkede pazarlama faaliyetleri içine girebilirisiniz. Örneğin kurumsal web sitelerinizi ya da e-ticaret sitenizi Almanca’ya tercüme ettirerek 100 milyondan fazla insana hitap etme şansınız var.

Almanca website tercümelerinde SEO uyumu ile hareket ediyoruz. Resim alt metinlerinden, meta açıklamalarına kadar tüm içeriklerin uyumlu bir şekilde çevirisi gerçekleşiyor. Aynı zamanda anahtar kelimenin kullanım sıklığı ve anahtar kelime uyumu da yapılan çalışmalardan biridir.

Websitelerin yanı sıra telefon uygulamaları, yazılımlar ve oyunlar üzerinden de tercüme hizmetleri gerçekleştiriyoruz.