Fransızca Tercümanımız Noter Yeminli ve Adli Bilirkişidir.

Yurt dışı Sigorta  – Yurt Dışı Emeklilik Konularında Uzmandır.

Tercüme sektörüne liderlik eden tüm dünya ülkelerinde kabul görmüş bazı ana diller var. Bu diller hemen hemen tercüme sektörünün %50 – 60 gibi bir kısmını da oluşturan diller olarak görülebilir. Söz konusu dillerin sektörde çok fazla tercih edilmesinin nedeni ise hem kullanıldığı alanın genişliği hem de sağlık, hukuk, ticaret, diplomatik, siyasal gibi alanlarda evrensel diller kabul edilmesi olarak gösterilebilir. İşte bu şekilde tercüme sektöründe ana dil olarak kabul edilen dillerden birisi de Fransızca. Günümüzde 29 ülkede ana dil olarak kullanılan Fransızca, dünya genelinde 200 milyonun üzerinden kişi tarafından da kullanılıyor. 200 milyon rakamının büyük bir çoğunluğu ise ya ikinci dilleri ya da ana dilleri olarak Fransızcayı kullanıyor. Genelde daha önce Fransa sömürgesi olarak gösterilen devletlerinde bulunduğu merkezlerinde dilin etki alanının bu kadar genişlemesinde payı olduğunu söylemek mümkün. İzlenilen yayılmacı politikalar nedeniyle bu şekilde Fransızca da Afrika bölgesi dahil tüm dünya ülkelerinde konuşulan dillerden biri haline geldi.

Türkiye’nin Fransızca Tercüme Bürosu İle Tanışın!

Fransızca, dünyada önemini gitgide arttıran bir dildir. Türkiye-Fransa arasındaki ilişkiler ise, ticari alanda yoğunlaşmıştır. Ticari çevirilerde yapılacak en küçük bir hata, firmalar veya kurumlar arasında geri dönüşü olmayan olumsuzluklara yol açabilir. Bu nedenle firmaların veya kişilerin, Türkçe-Fransızca ve Fransız-Türkçe tercüme hizmeti alırken, alanında uzman ekiplerle çalışması büyük önem arz etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, profesyonel tercümanları ve editörleri ile müşterilerine Türkçe-Fransızca ve Fransızca-Türkçe tercüme hizmeti ile Fransızca tercüme bürosu olarak profesyonel çözümlerine devam etmektedir. Uludağ Tercüme, bu hizmeti verirken, talep edilen tercüme türü fark etmeksizin, size özel çözümleri bir arada sunuyor. 2005 yılından bu yana müşterilerinden aldığı destek ile yoluna durmaksızın devam eden firmamız, Fransızca çeviri dosyalarınızı, size sorunsuz bir şekilde iade etmenin gururunu yaşıyor.

Fransızca Tercüme Fiyatları Nasıl Belirlenir

Sözlü ve yazılı türde Türkçe-Fransızca, Fransızca-Türkçe tercüme hizmetlerinize çözüm sunmak için siz değerli müşterimizi bekliyoruz. Fiyat almak için sitemizdeki tercüme formunu, mobil(whatsapp, line), telefon edebilir yada email gönderebilirsiniz. Fransızca tercüme fiyatlarınız terminoloji, karakter ve süre baz alınarak belirlenmektedir.

Uludağ Tercüme Bürosu, Fransızca tercümeleriniz için özel proje ekipleri oluşturmaktadır. Size özel olarak oluşturulan proje ekibinde yerelleştirme uzmanları, tercümanlar, editörler ve proje koordinatörleri yer almaktadır. Projenize atanan ekip üyeleri terminolojiye ve deneyime göre belirlenmektedir. Örneğin Fransızca hukuki tercümeleriniz için farklı, tıbbi çevirileriniz için farklı proje ekipleri oluşturacağız. Tercümeleriniz için güvenle Uludağ Tercüme Bürosunu tercih edebilirsiniz.