14 Eylül 2017

Hollandaca Tercüme

Profesyonel Felemenkçe Tercüme Hizmetleri

Hollanda ve Güney Afrika’nın da içerisinde bulunduğu dört ayrı ülkede Felemenkçe resmi dil olarak

kullanılmaktadır. Cermen dillerine ait bu dilin lehçelerine göre isimleri de farklılık gösterir. Hollandaca ise bu lehçelerden yalnızca biridir.

Felemenkçe Hollanda’nın yanı sıra Belçika, Surinam ve Güney Afrika Cumhuriyeti’nde de resmi dil olarak kabul görmüştür.

Yaklaşık 23 milyon insan tarafından konuşulan bu dilin turizm ve diğer alanlarda anlaşılma ihtiyacı doğmuş ve bu ihtiyaç gün geçtikçe artış göstermektedir.

Bu ihtiyacın en uygun şekilde giderilmesi için Uludağ Tercüme Bürosu 2004 yılından bu yana kalitesinden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışında size uygun fiyatlara Felemenkçe tercüme hizmeti vermektedir. Deneyimli, profesyonel ekibiyle uygun fiyatlı kampanyalarımızı kaçırmayın!

Sözlü Tercüme Hizmetleri

Sözlü tercüme hizmetleri ardıl, simultane, fısıltı, refakat, telekonferans gibi türlerde yapılmaktadır. Her sözlü tercüme türünün tipik özellikleri bulunur. Bu yüzden tercümanın ortama alışkın olması yani deneyimli olması beklenir.

Uludağ Tercüme Bürosu olarak en deneyimli tercümanları uluslararası organizasyonlar için görevlendiriyoruz. İstediğiniz süre zarfı içerisinde uygun fiyatlar ile anlık çeviri hizmetleri isteyebilirsiniz.

Felemenkçe Tercümelerde Uzmanlardan Yardım Alın

Gönderilen her dosyanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden en kaliteli sonuçlara ulaşmak öncelikli hedefimizdir.

Yüksek kaliteye ulaşmak için projelerinize uygun tercümanlar ile ekip oluşturuyoruz. Her sektöre göre uygun tercümanları belirleyip kalite ve hızda fark yaratıyoruz.

Belirli alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarımızdan hizmet almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.