İngilizce Tercümanımız Tam Zamanlı Olarak Ofisimizde Bulunmaktadır. Noter Yeminli ve Adli Bilirkişidir. 

 

İngilizce tercüme hizmeti ülkemizde ve Dünya genelinde en fazla tercih edilen tercüme dillerinin başında gelmektedir. Bu alanda sunulmakta olan tercüme çözümleri konusunda üstün hizmetleri sizlerle buluşturma gayreti içerisinde faaliyetlerinde devam etmekte olan firmamız bu alanda ihtiyacınız olan tüm İngilizce tercüme çözümlerini sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Dünya’nın her ülkesinde geçerliliği bulunan İngilizce dili Dünya genelinde iletişimin yegane aracı olarak kullanılırken, bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tüm İngilizce tercüme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

İngilizce tercüme hizmetleri konusunda sunmakta olduğumuz çözümler konusunda işi şansa bırakmayan hizmetleri bünyesinde barındırmaya devam eden firmamız bu alanda şirket içerisinde tam zamanlı olarak istihdam edilmekte olan İngilizce tercüman kadrosu ve profesyonel ekibi ile günün her saatinde aradığınız kalitede İngilizce tercüme çözümlerini sizler için bir araya getirmeye devam etmektedir.

 

İngilizce Tercüme Kalitesi

Tercüme kalitesi üç şekilde tespit edilebilir:

1-Tercüme Bürosunun ilgili dildeki deneyimleri (Referans Tercümeleri)

2-Tercüme deneyimlerinin başarıyla sonuçlandığını gösteren şirket referansları

3-Test Tercümesi

Teslimat

 

Zaman kavramının iş hayatında  çok önemli olduğunun bilincinde olan Tercüme Büromuz, tercümelerinizi her zaman fiyat teklifinde belirtilen tarih ve saate teslim eder.

 

İngilizce Tercüme Fiyatları

İngilizce Tercüme Fiyatlarımız, İngilizce Tercümanlarının doğrudan büromuzda çalışmasından dolayı, oldukça uygundur.

Sektördeki çeviri iş hacminin %70 ‘ini kapsayan İngilizce Dili için ülkemizde mütercimlik fakültelerinde yetişmiş profesyonel personel bol miktarda bulunmaktadır. Bu sebeple  süre problemi olmayan bir alan olan İngilizce çeviri için Bursa Uludağ Tercüme den 7 Gün -24 Saat hizmet alabilirsiniz. Uludağ Tercüme Yazılı, Sözlü ve Deşifre Alanında, tüm teknik,hukuki,tıbbi, akademik çeviri ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir.

Dünyada 200 milyon insan tarafından bilinen ve 128 milyon insanın anadili olan İngilizce alanında yüksek kalite,hız ve tecrübeyi, en uygun fiyat garantisi ile birleştirdik. Uludağ Tercüme bürosu bünyesinde yer alan İngilizce Mütercimlik mezunu tercümanlarımız bugün Avrupa Birliği dosyalarından, ticari ve hukuki yazışmalara ve sözleşmelere kadar birçok proje için yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyorlar.  Sizde bu zor ve özen gerektiren dil için doğru çözüm ortağınızı arıyorsanız Uludağ Tercüme ile tanışmaya hazır olun.

Genel tercüme metinleri dışındaki tüm teknik çevirilerde o teknik alan ile ilgili meslek sahibi teknik çevirmenlerimiz sürece dahil olmakta ve çevirinin kusursuzlaşmasını sağlamaktadır. Sektörde kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, sizlere İngilizce Tercüme konusunda da en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye 15 yıldır devam ediyor. Uludağ  Tercüme 2017 yılına kadar toplam 40,500,000 karakter  İngilizce Tercüme hizmeti vermiş olup, bu alanda deneyimli bir ekibe sahiptir.