18 Eylül 2017

Rusça Tercüme

Rusça Tercümelerde Profesyonellere Güvenin

Rusça 160 milyondan fazla insanın anadilidir. Dünya üzerinde toplam 270 milyondan fazla insan bu dili konuşur. Rusça kiril alfabesi ile yazılır.

Rusça, Kazakistan, Beyaz Rusya, Kırgızistan ve Rusya’da resmi dil statüsündedir. Fakat Rusya’ya komşu çoğu ülkede yaygın olarak konuşulmaktadır. Aynı zamanda Bulgarca gibi Slav dilleri ile oldukça benzerlik taşır.

Uludağ Tercüme Bürosu olarak yüksek kaliteli Rusça tercüme hizmeti veriyoruz. Yerelleştirme, ardıl, simultane, web sitesi tercüme gibi tüm tercüme türlerinde bizden teklif alabilirsiniz.

 

Rusça Noter Yeminli Tercümeler

Uludağ Tercüme Bürosu Rusça noter yeminli tercüme hizmetleri sunmaktadır. Merkezi konumumuz ile en kısa sürede noter yemini işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Noter yeminli tercümelerin yanı sıra apostil tasdiki de sağlamaktayız. 15 yıllık Rusça tercüme deneyimimiz ile binlerce apostil tasdikli tercümeler sunduk.

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri
  • Vize pasaport
  • Kimlikler
  • Ehliyetler
  • Hastane raporları
  • Diploma ve transkriptler
  • Tutanaklar
  • Ve tüm belgeler için noter onayı işlemi yapmaktayız.

Alanında Uzman Tercümanlardan Rusça Tercüme Talep Edin

Uludağ Tercüme ailesi kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşım sergiliyoruz. En kaliteli sonuçlara ulaşabilmek için uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile çalışıyoruz.

Tıbbi, hukuki, finansal, akademik, teknik tüm konularda eğitim almış yüzlerce projeye imza atmış tercümanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar sayesinde en kaliteli çevirileri sunuyoruz. Örneğin otomotiv sektörü ile ilgili ihtiyacınız olan tercümeler için otomotiv sektöründeki teknik terimlere hakim tercümanlar sizin için çalışacaktır.