web tasarım
Bursa Web Tasarım

Kurumsal web siteniz; firmanızın geçmişini, ürünlerini, hizmetlerini ve üretimini sergileyeceğiniz sanal bir tanıtım aracıdır. Web siteniz daha çok internet dünyasındaki kurumsal kimliğiniz olacaktır.

Size özel tasarım

Size Özel Tasarım

Firma prestijinize ve kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde size ait görseller kullanılarak müşterilerinize ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde sunmanızı sağlayacak olan web sitenizin grafik tasarımını yapıyoruz.

Web TAsarım

Mobil Versiyon

Günümüzde Akıllı telefon tablet gibi cihazların kullanım oranı ortalama olarak %34 ve artış gösteriyor. Daha çok müşteriye ulaşabilmeniz için Web sitenizi mobil platformlarda sağlıklı çalışacak bir şeklide hazırlıyoruz.

profesyonel_fotograf_cekimi

Profesyonel Fotoğraf

Çekimi

Yüksek kalitede amaca uygun bir şekilde firmanızın, ürünlerinizin, üretim tesislerinizin fotoğraflarının çekimini profesyonel ekipmanlarımız ile yapıyor ve web sitenizde yayınlıyoruz.

seo

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Sayfanıza erişim sayısını arttırmak ve size daha çok müşteri kazandırmak için arama motorlarında hedeflenen kelimelerde sayfanızı üst sıralara taşıyoruz.

Sosyal-Medya-Optimizasyonu

Sosyal Medya

Optimizasyonu

Sosyal Medya için hedef kitlenizi harekete geçiren içerikler üretip haftanın belirli gün ve saatlerinde paylaşımını yaparak. Şirketinizin sosyal medya bilinirliğini arttırıyoruz.